У скільки разів збільшується кінетична енергія тіла, коли його швидкість збільшується у 3 рази?


Ответы на вопрос

Отвечает Мухин Саша.

Ответ:

У 9 разів

Объяснение:

Eкин(1)=\frac{m*v^{2} }{2}

Eкин(2)=\frac{m*(3v)^{2} }{2}=\frac{m*9v^{2} }{2}=9*\frac{m*v^{2} }{2}=9*Eкин(1)