Укажіть довжину електромагнітної хвилі що відповідає частоті 3*10¹²​


Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Наташа.

Ответ:

Объяснение:

дано v=3*10¹² Гц

л- ?

C=v*л

л=C/v=3*10^8/3*10¹²=10^-4 м

Ответ л=10^-4 м