Визначте масу мідного дроту довжиною 5м і площею поперечного перерізу S=2мм квадратних


Ответы на вопрос

Отвечает Baran Nelia.

l = 5 м

S = 2 мм^2 = 2*10^-6 м^2

 

m - ?

 

m = ρV

ρ = 8900 кг/м^3

V = l*S

m = ρ*l*S

m = 8900*5*2*10^-6 = 0,089 кг = 89 г

 

Отвечает Вавакин Игорь.

m=\rho*v\\ v=l*s\\ v=500cm*2*10^{-2}cm^2=10cm^3\\ \rho=8,92 g/cm^3\\ m=8,92 g/cm^3*10cm^3=89,2g\\