Протон, що влетів після розгону в однорідне магнітне поле з індукцією 50 мТл, рухається по колу

радіусом 5 см. Яку різницю потенціалів пройшов протон при розгоні?

Ответы на вопрос

Отвечает Кошелев Денис.

Ответ:

Объяснение:

дано B=50 мТл

R=0,05 м

q= 1,6*10 ^-19 Кл

U- ?

1) R= mV/qB

V= qBR\m=1.6*10^-19*0,05*0,05/1,66*10^-27=2,4*10^5 м/с

2) qU=mV^2/2

U=mV^2/2q=1,66*10^-27*(2,4*10^5)^2/2*1,6*10^-19=300 В

Отвечает Кияшко Валерия.

ответ на фотке!!!!

Объяснение:

)))