Яку iнергiю необхiдно затратити, шоб розплавити шматок 2 кг свинцю, взятого за температури 27 t

°С?​

Ответы на вопрос

Отвечает Журавель Иван.

Ответ:

Q=c×m×дельта t

Q=140×2×(327-27)=84000 Дж = 84 кДж

Объяснение:

327° - температура плавлення свинцю