Яку саме кількість теплоти необхідно витрати, щоб розплавити шматок свинцю масою 100 г, взятий при

температурі 17 °С? Питома теплоємність свинцю 140 Дж/кг С, температура плавлення 327 °С, питома теплота плавлення 24 кДж/кг. Записати відповідь у джоулях

Ответы на вопрос

Отвечает Обоимов Александр.

Ответ: 6740Дж

Объяснение:

Дано:

m=100г=0,1кг

t1=17°C

t2=327°C

c=140Дж/кг°С

λ=24кДж/кг=24000Дж/кг

-------------------

Q-?

Q=cm(t2-t1)+λm=140*0,1*(327-17)+24000*0,1=6740Дж