Яка к-сть теплоти видылилася при охолодженны олыъ обэмом 20л якщо температура змынилася выд60 до 20

нагрытий камынь масою 10кг охолоджуэ у воды на 1градус передає їй 4,2кдж чому дорівнює питома теплеємість каменю

Ответы на вопрос

Отвечает Алисейко Полина.

Яка к-сть теплоти видылилася при охолодженны олыъ обэмом 20л якщо температура змынилася выд60 до 20     

Дано

V=20л=0,02м3                        Q=cm(t2-t1); m=ρV=940кг/м3·0,02м3=18,8кг

ρ=940кг/м3                              Q=700 Дж/кг°С·18,8кг(20°C-60°C)= - 526400Дж =

t1=60°C                                    = -526,4кДж (Знак «-» показує, що тіло віддає тепло

t2=20°C

с= 700 Дж/кг°С

Q-?

нагрытий камынь  масою 10кг охолоджуэ у воды на 1градус передає їй 4,2кдж чому дорівнює питома теплеємість каменю

Дано

m1= 10кг                             Q=cmΔt =>с=Q/mΔt=420Дж/кг°C

Δt= 1°C

Q=4,2кДж=4200Дж

с- ?