Визначте період обертання вала електродвигуна ,який за 20 с робить 100 обертів​


Ответы на вопрос

Отвечает Перец Арина.

Ответ:

Т=0.2с

Объяснение:

кількість обертів за 1сек : 100/20=5об/с,   Т=1/5=0.2с