Визначити площу рамки у якій магнітна індукція 700 мТл напрямлена під кутом 300 до нормалі до рамки

створює магнітний потік рівний 350 мВб .Помогите Срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Исабаев Руслан.

Відповідь:

S=1м²

Пояснення: мілі - це 0,001

S-? Ф=BScosα формула магнітного потоку

B=0,7Тл S=Ф/Bcosα

α=300° cos300°= cos(360°-60°)= cos(2π-π/3)=cos(π/3)=0,5

Ф=0,35Вб           S=0,35/0,7·0,5=1м²