На висоті 80 см від підлоги горизонтально встановлений пістолет. Початкова швидкість руху кульки,

що вилетіла з пістолета, становить 3 м/с. Визначте модуль швидкості руху кульки в момент перед падінням на підлогу. Вважайте g=10 м/с2,опором повітря знехтуйте.​

Ответы на вопрос

Отвечает Захаров Захар.

Ответ:

5 м/c

Объяснение:

h=0.8 м     vx=3 м/с      v=?

===

h=vy²/(2*g) -----> vy²=2*g*h

v=√(vx²+vy²)=√(vx²+2*g*h)=√(3²+2*10*0.8)=5 м/с

=============================================