2. Горизонтально розміщений провідник довжиною 20 см і масою 2 г вміщений в однорідне магнітне

Мал. 3поле з індукцією 20 мТл перпендикулярно до магнітних ліній. Визначитисилу струму в провіднику, якщо він у магнітному полі зависає.​

Ответы на вопрос

Отвечает Падерин Данил.

Ответ:

5 А

Объяснение:

Дано:

l=20 см=0,2 м

В=20 мТл=0,02 Тл

m=2 г=0,002 кг

Найти: I

На проводник действует сила тяжести

F_T=mg

Она численно должна равняться силе Ампера

F_A=BIlsin\alpha

В нашем случае

sin\alpha =1

Получаем

mg=BIl\\I=\frac{mg}{Bl}

Вычисляем:

I=\frac{0.002\cdot 10}{0.02\cdot 0.2} =5 A