Яка кількість теплоти виділилась при охолодженні олії, об'єм якої 10 л, якщо температура змінилася

від 60 до 20 градусів

Ответы на вопрос

Отвечает Егоров Данил.

Ответ:

Объяснение:

V = 10 л = 0.001 м^3

t1 =  60 °C

t2 =  20 °C

p = 900 кг/м^3 плотность масла

c = 1700 Дж/кг*К   удельная теплоемкость масла

Q = ?

m = V*p

Q = m*c*(t2 - t1) = V*p*c*(t2-t1) = 0.001*900*1700*(20-60) = - 61.2  килоДжоуля