Пасажир, стоячи на місці, піднімається ескалатором за 1 хв Щоб піднятися по нерухомому ескалатору,

йому вистачить 2 хв. За який час піднімається пасажир, якщо він іде рухомим ескалатором?​

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Объяснение:

Дано t1=1 хв t2=3 хв

t- ?

t= L/(V1+V2)

V1=L/t1 V2=L/V2

t= 1/(1/t1 +1/t2)=t1*t2/(t1+t2)=1*3/(1+3)=3/4 минуты (xв)

Ответ t=3/4 vby=45 c

Отвечает Стромов Алексей.

Ответ:

за 3 хвилини минути за 3