Визначте силу струму в провіднику, довжиною 12 см, розташованому перпендикулярно до лінії магнітної

індукції однорідного магнітного поля. Сила, яка діє на провідник рівна 0,5 Н, індукція магнітного поля становить 0,5 Тл.​

Ответы на вопрос

Отвечает Попова Софья.

Ответ:

Сила, що діє на провідник у магнітному полі, залежить від довжини провідника (l), сили магнітної індукції (B) і сили струму (I) за допомогою формули:

F = B * l * I * sin(θ),

де:

F - сила, що діє на провідник (0,5 Н),

B - магнітна індукція (0,5 Тл),

l - довжина провідника (12 см = 0,12 м),

I - сила струму (що нас цікавить),

θ - кут між напрямом магнітної індукції і напрямом сили струму.

З формули видно, що ми можемо знайти силу струму (I), розв'язавши її відносно I:

I = F / (B * l * sin(θ)).

Оскільки напрям магнітної індукції перпендикулярний до напряму провідника, то sin(θ) = 1.

Підставимо відомі значення у формулу:

I = 0,5 Н / (0,5 Тл * 0,12 м * 1) = 4,17 А.

Отже, сила струму в провіднику становить приблизно 4,17 Амперів.

Объяснение: