Бетонну плиту,маса якої 300 кг,піднімають на висоту 7м за 0,5 хв. Яка потужність механізму?


Ответы на вопрос

Отвечает Старшинова Софья.

Ответ:

Дано

h=7 м

t=30 c

m=300 кг

N-?

Решение

А=m*g*h=300*10*7=21 000 Дж

N=A/t=21 000/30=700 Вт

Ответ :N=700 Вт