Кінетична енергія тіла вагою 40 Н дорівнює 200 Дж. Визначте швидкість цього тіла ДАЮ 30 БАЛОВ


Ответы на вопрос

Отвечает Масловский Лев.

Ответ:

10 м/с

Объяснение:

P=40 H   E=200 Дж   v=?  

===

P=m*g

m=P/g

E=m*v²/2

v=√(2*E*g/P)=√(2*200*10/40)=10 м/с

==========================