Визначити кількість теплоти яка необхідна щоб 2 кг води при температурі кипіння перетворити на пару

питома теплота пароутворення дорівнює 2.3*10^6 Дж/кг

Ответы на вопрос

Отвечает Величко Настя.

Відповідь:

1)

Нагреваем воду:

Q₁ = c*m*(t₂-t₁) = 4200*2(100-10) = 756 000 Дж    или   0,756 МДж

2)

Испаряем воду:

Q₂ = m*L = 2*22,6*10⁵ = 4 520 000  Дж      или   4,52 МДж

3)

Затраченное количество теплоты:

Q = Q₁+Q₂=0,756 + 4,52 ≈ 5,3 МДж

Пояснення: