Від якої напруги працює електродвигуна іграшкової машини потужністю 1,8 Вт, якщо по обмотці двигуна

проходить сила струму 0,2 А​

Ответы на вопрос

Отвечает Аганин Матвей.

Ответ:

Дано:

Р=1,8 Вт;

І=0,2 А.

Знайти U.

P=U*I, звідси U=P/I=1,8/0,2=9 B.

Объяснение: