Тіло кинули вертикально вгору зі швидкістю 20 м/с. Визначити через який проміжок часу тіло буде на

висоті 20м​

Ответы на вопрос

Отвечает Сайлаубеков Даниал.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

V = 20 м/с

h = 20 м  

Найти: t - ?

Тіло підніметься на висоту:

h = V²/(2*g) = 20²/2 * 10 = 400/20 = 20 м

y(t) = 0 + V * t - (g*t²/2)

t = √(2*h/g) =√(2 * 20/10) = 2c через такий час тіло буде на висоті 20м​