Допоможіть вирішити задачу по фізиці! Яка сила струму в нагрівальному елементі автоматичної

пральної машини, якщо вона підігріває 2 кг води від 6°С до 60°С за 20 хв? Напруга в мережі 220 В, ККД нагрівника 70%​

Ответы на вопрос

Отвечает Безруков Саша.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m = 2  кг

T₁ = 6°С

T₂= 60°С

с = 4200 Дж/кг*С

t = 20 хв = 1200 c

η = 70% = 0,7

U=220 B

Найти: I  - ?

Знайдемо кількість теплоти,для підігріву води:

Q = c *m *(T₂ - T₁) = 4200 * 2 * (60 - 6) = 453600 Дж

корисна потужність

Pк = Q / t

повна потужність

P = U * I

η = Рк / Р = (Q / t) / (U * I)

Обчислимо силу струму :

I = Q/ (U * t * η) = 453600/ (220 * 1200 * 0,7) = 2,45 А