Яку потужність розвиває двигун вантажівки, якщо за 4год виконує роботу 1240 МДЖ срочно даю 70 балов


Ответы на вопрос

Отвечает Степаненко Денис.
Дано:
t=4год=14400с
А=1240МДж=1,24*10⁹Дж
Знайти:
Р-?
Р=А/t=1,24*10⁹/14400=86111Вт

Отвечает Сидоров Вова.

Дано: А=1240*10⁶Дж; t=4ч=4*3600 с; мощность ?

N=A/t=1240*10⁶/(4*3600)c=

0,086 *10⁶Вт=86*10³ Вт=86 кВт.