Чому дорівнює рівнодійна сил F1 = 20H, F2 = 12H, якідіють вздовж однієї прямої у протилежних

напрямах?​

Ответы на вопрос

Отвечает Плетнёва Анастасия.
F=F1-F2=8Н
Через різні напрямки рівнодійна сила =F=F1-F2