Алюмінієве тіло отримало 184 кДж тепла та нагрілося на 20°С. Визнач масу цього тіла


Ответы на вопрос

Отвечает Хакимова Альбина.

Объяснение:

Q = cmΔt            |        Q = cmΔt

Q = 184000 Дж |         184000 = 920 * m * 20

t = 20°С              |         184000 = 18400 * m

c = 920              |          m = \frac{184000}{18400}  

____________            m = 10 кг

m - ?                       Ответ: m = 10 кг