Штовхаючи пліт багром людина прикладає силу 200 Н . яку роботу вона виконує при переміщені на 15

м,якщо кут між переміщеням і силою 60 градусів дайте ответ с дано

Ответы на вопрос

Отвечает Кенаев Даниил.
Дано:
F = 200 Н
S = 15 м
cos a = 60° = 1/2
Найти:
А
Решение: A = F*S*cos a = 200Н * 15 м * 1/2 = 1500 Дж
Ответ: A = 1500 Дж