В однорідному магнітному полі з індукцією 80 мТл перпендикулярно лініям індукції , якою є довжина

провідника ,якщо сила струму 10А а сила Ампера 160МН Помогите!

Ответы на вопрос

Отвечает Старцев Александр.

F=I*B*L   L=F/I*B=160*10^-3/10*0,08=0,2 м