Як зміниться енергія магнітного поля контуру при збільшенні сили струму в ньому в 2 рази ?


Ответы на вопрос

Отвечает Шарапова Азалия.

Ответ:

Увеличится в 4 раза

Объяснение:

W1=L*I²/2

W2=L*(2*I)²/2=4*W1

=======================