Через який час дресирована собака принесе м'яч, що закотився на відстань 150 м? Швидкість бігу

собаки 40 км/год.

Ответы на вопрос

Отвечает Grevtsev Egor.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

S0 = 150 м

v = 40 км/год

Знайти:

t - ?

Розвязок:

розрахунки зручно зробити в км та годинах

S = 2 * S0

S = 2 * 150 м = 300 м = 3/10 км

t = S/v = (3/10)/40 = 3/400 год = (3*3600)/400 сек =

= (3*36)/4 сек = 3*9 сек = 27 сек

Відповідь: t = 27 сек