Тіло поглинуло дозу йонізуючого випромінювання 0.24Гр.Чому дорівнює потужність поглинутої дози,якщо

тіло опромінювалось вздовж 12секунд​

Ответы на вопрос

Отвечает Прохорова Настя.

Ответ:

Объяснение:

D = 0,24 Гр = 0,24 Дж

t = 12 c

____________

P - ?

P = D / t

P = 0,24 / 12 = 0,02 Вт