Тіло поглинуло дозу йонізуючого випромінювання 0,24Гр. Чому дорівнює потужність поглиненої

дози,якщо тіло опромінювалося впродовж 12с.

Ответы на вопрос

Отвечает Тупиков Сергей.

Ответ:

Объяснение:

D = 0,24 Гр = 0,24 Дж

t = 12 c

_____________

P - ?

P = D / t

P = 0,24 / 12 = 0,02 Вт