тіло поглинуло дозу йонізуючого випромінювання 0.24 гр чому дорівнює потужність поглиненої дози

якщо тіло опромінювалося впродовж 12сек​

Ответы на вопрос

Отвечает Вейс Аделина.

Ответ:

Объяснение:

D = 0,24 Гр = 0,24 Дж

t = 12 c

_____________

P - ?

P = D / t

P = 0,24 / 12 = 0,02 Вт