Визначити переміщення автобуса під час руху від зупинки з прискоренням 2м/с2 протягом 5с


Ответы на вопрос

Отвечает Орлова Диана.

Ответ:

S= 25 м

Объяснение:

S-?

a=2 м/с²

t=5 с

S=at²/2=2*5²/2=50/2=25 м