ОЧЕНЬ СРОЧНО!!! Яка площа поперечного перерізу мідного провідника, сила струму в якому дорівнює

0,05 А за напруги 5 В? Довжина провідника 400 м.

Ответы на вопрос

Отвечает Губаль Кира.

Ответ:

0.07 мм²

Объяснение:

I = 0.05 A

U = 5 B

L = 400 м

ρ = 0,0175 Ом·мм²/м - удельное сопротивление меди

S - ?

-------------------------------

Cопротивление проводника

R = \dfrac{\rho \cdot L}{S}

R = \dfrac{U}{I}

\dfrac{\rho \cdot L}{S} = \dfrac{U}{I}

S = \dfrac{\rho \cdot L \cdot I}{U}  = \dfrac{0.0175 \cdot 400 \cdot 0.05}{5}= 0.07 ~(mm^2)