5. Розв'яжи задачу. Кожного літа спортивний табір проводить змагання з волейболуУ два тури на

березі Азовського моря. Визнач, скільки учнів бралиучасть у І турі змагань, якщо після першого туру поїхали 12 учнів,а на ІІ тур приїхали 23 учні, і в таборі їх стало 57.Помогите 00000

Ответы на вопрос

Отвечает Жучкова Юлия.

Объяснение:

х - перший тур

у - другий тур

х - 12 + х + 23 = 57

2х + 11 = 57

2х = 57 - 11

2х = 46

х = 46 : 2

х = 23

Відповідь: 23 учні