сила струму в спіралі електричної праски становить 4 А .Який заряд проходить через поперечний

переріз спіралі за 8хв?

Ответы на вопрос

Отвечает Кормачёв Никита.

Ответ:

|=q / t , q=|*t=0,3А*5*60с=90Кл, N=q

/q(e)=90Кл / 1,6*10(в-19)Кл=56,25*10(в 19)=5,6*10(в20) електронов