Камінь падає з висоти 21 м. Яка його швидкість на висоті 5 м? Опором повітря знехтуйте. Відповідь

запишіть в одиницях СІ та заокругліть до цілих.

Ответы на вопрос

Отвечает Потокин Вова.

Ответ:

89

Объяснение:

Дано:

h¹=21m

h²=5m

g=10m/c²

Розв'язання

V=g×t

h=g×t²÷2

h1-h2=h

21-5=16

16=10×t²÷2

t²=10×16÷2

t²=80

t=8.9

V=g×t

V=10×8.9 = 89