Даю 13 балов. Яка напруга прикладена до електродвигуна іграшкової машини,якщо за 2 хв при силі

струму 0.1 А була виконана робота 720 Дж? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Габиткызы Лаура.

Ответ:

60В

Объяснение:

A=UIt

t=2хв=120сек

U= A/It

U=720Дж/0.1А*120сек = 720/12=60В