Скільки обертів зробить за 12 с точка на ободі колеса під час його обертання з частотою 4 об/с


Ответы на вопрос

Отвечает Литвинов Юра.

T=1/n=1/4=0,25 c

T=t/N

N=t/T=12/0,25=48