2-тапсырма: 2. Қуатын 25 кВт-қа дейін арттыра отырып, насостың қозғалытқышы 110м3мұнайды 5м

биіктікке 10 минут ішінде көтерсе, қондырғының ПӘК-і қандай? ПЖ ПЖ ПЖ ПЖ СРОЧНО НУЖНО ВЫПОЛНИТЬ!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Ярмуш Тёма.

Ответ:

1. V1=0,3 м^3

V2=650 л=0.65 м^3

A=450 Дж

A=p (V2-V1)

p=A/(V2-V1)

p=450/(0.65-0.3)=450/0.35=1285.7 Па

2.һ (ПӘК)=40%=0.4

Q1=5кДж=5000 Дж

һ (ПӘК) = A/Q

A= h * Q =0.4 * 5000 = 2000 Дж

A=2000 Дж

Q2= 5000-2000=3000 Дж