2. Қозғалтқышынын куаты 15 кВт сорғы 100 м³ мұнайды 10 мин. iшiнде Рм = 6 м биіктікке жеткiзетiн

қондырғының ПӘК-i (g = 10м/с² ; pm = 800 кг/м3) ​

Ответы на вопрос

Отвечает Бурматов Данил.

Ответ: 53%

Объяснение:

Дано:

N=15кВт

V=100м³

t=10мин=600с

h=6м

g=10Н/кг

ρ=800кг/м³

------------------

η-?

η=Ап/Аз

Ап=mgh=ρVgh=800*100*10*6=4800000Дж=4800кДж

Аз=Nt=15*600=9000кДж

η=4800/9000=0,53*100=53%