Визначити кінетичну енергію велосипедиста масою 40кг. який рухається зі швидкість 10 мс .?​


Ответы на вопрос

Отвечает Прокудина Алёна.

Ответ:

2000 Дж

Объяснение:

E = mV²/2=40 * 100/2 = 4000/2 = 2000 Дж