Вантаж учень рівномірно перемістив до вершини похилої площини довжиною 1 м і висотою 0,2м. При

цьому переміщенні сила, спрямована паралельно лінії нахилу площини, дорівнювала 5,5 Н.Визначте масу вантажу, якщо ККД похилої площини становить 80 % СРОЧНО ДАЮ 40 БАЛІВ

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Вова.

Объяснение:

ккд=mgh/Fl=0,8

mgh/Fl=8/10

10mgh=8Fl

m=8Fl/10gh=8×5,5×1/10×10×0,2

m=2,2 кг