Ящик вагою 400Н має площу основи 0,5 м2. Обчисліть тиск ящика на нерухому горизонтальну опору.


Ответы на вопрос

Отвечает Илушка Наталья.

Ответ:

Відповідь : 800Па

Объяснение:

p=F/S=400H/0,5м²=800Па

Це задача на одну формулу тиску твердих тіл.