Якою силою взаємодіють два точкових заряди 9нКл і -3нКл,розміщені на відстані 9см один від одного у

вакуумі

Ответы на вопрос

Отвечает Маньовський Вова.
Дано:
q₁ = 9 × 10^{-9} Кл;
q₂ = -3 × 10^{-9} Кл;
r = 0,09 м.
F_k - ?

Решение:
В силе Кулона заряды берутся по модулю, поэтому отрицательной силы не будет.
F_k = k\frac{q_1q_2}{r^2};
F_k = 9*10^9*\frac{9*10^{-9}*3*10^{-9}}{0,09} = 0,00003 (H);
F_k = 3 × 10^{-5} Н = 30 мкН.

Ответ: 30 мкН.