Два точкових електричних заряди q1= 2 нКл та q2= нКл=3 нКл розміщені на відстанні 30 см один від

одного у вакуумі. З якою силою вони взаємодіють? Електрична стала є0 = 8,85*10^-12 Ф\м

Ответы на вопрос

Отвечает Большакова Лиза.

Ответ:

Два точечных электрических заряда притягиваются с силой 6 · 10⁻⁷ H

Объяснение:

Дано:

q_{1} = 2 · 10⁻⁹ Кл

q_{2} = 3 · 10⁻⁹ Кл

r = 0,3 м

k = 9 · 10⁹ м/Ф

Найти:

F_{k} \ - \ ?

----------------------------------------

Решение:

По закону Кулона:

\boldsymbol{\boxed{F_{k} = \dfrac{kq_{1}q_{2}}{r^{2}} }}

Расчеты:

\boldsymbol{F_{k} }= (9 · 10⁹ м/Ф · 2 · 10⁻⁹ Кл · 3 · 10⁻⁹ Кл) / (0,09 м²) = 6 · 10⁻⁷ H

Ответ: F_{k} = 6 · 10⁻⁷ H.