БУДЬ ЛАСКА ТЕРМІНОВО на 1 мм дифракційної сітки міститься 100 штрихів визначте довжину хвилі

монохроматичного світла ,що падає на решітку,якщо кут між спектрами першого порядку дорівнює 10°​

Ответы на вопрос

Отвечает Блок Богдана.

dsinθ=mλ

1*10^-3*0,17/100=1*λ

λ=1*10^-3*0,17*1/100=0,0000017 (м)