19. Если импульс тела массой 10 кг равен 40 кг*м/с, то его скорость А) 1 м/с В) 2 м/с С) 4 м/с Д) 5

м/с Е) 3 м/с​

Ответы на вопрос

Отвечает Тинтунен Георгий.

Імпульс тіла обчислюється за формулою:

Імпульс (P) = Маса (m) x Швидкість (v).

Маємо дані:

Маса тіла (m) = 10 кг,

Імпульс (P) = 40 кг·м/с.

Ми хочемо знайти швидкість (v), тому ми можемо перегрупувати формулу і обчислити швидкість:

v = P / m.

Підставимо відомі значення:

v = (40 кг·м/с) / (10 кг) = 4 м/с.

Отже, швидкість тіла дорівнює 4 м/с. Правильна відповідь - С) 4 м/с.