Важелем піднімають камінь, вагою 1000Н. Плечі важеля мають довжини 20 см і 80 см. Яку силу

прикладають до довшого плеча важеля? Масою важеля знехтуйте.

Ответы на вопрос

Отвечает Довлекаев Роман.

Ответ:

250 Н

Объяснение:

L1 = 20 cм

L2= 80 см

F1 = 1000 Н

F2 = ?

F1×L1 = F2×L2

1000 Н× 200 Н = ? × 800 Н

1000×200 : 800 = 250 Н