Питання №1 ? Обчисліть потенціал поля, створеного точковим зарядом 5 нКл на відстані 5 см від

нього. а 900 В б 1000 В в 0,1 В г 9 В

Ответы на вопрос

Отвечает Бедин Семён.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

k=5нКл=5*10^-9Кл

r=5см=0,05м

Знайти:

ф-?

ф=k*q/r=9*10^9*5*10^-9/0,05=900В