Пасажир поїзда починає йти в напряму руху по вагону і проходить 22 м. За цей час поїзд проїхав 88

м. Яку відстань проїхав пасажир відносно землі? *

Ответы на вопрос

Отвечает Куприянова Лиза.

Ответ: 110м

Объяснение:

Дано:

S1=22м

S2=88м

--------------

S-?

S=S1+S2=22+88=110м