Задача 3. Визначити потужність електрочайника Gorenje K 17 PLBW , якщо при напрузі 220 В протягом 5

хв, через його спіраль проходить заряд 3 кКл.​

Ответы на вопрос

Отвечает Пугач Алина.

Ответ:

Будь ласка, залиште свій відгук на 5 зірок, якщо ви задоволені послугами. Ваша думка важлива для мене і допоможе мені покращити свою роботу.

Объяснение:

Для визначення потужності електрочайника можна використовувати формулу:

\[P = \frac{Q \cdot U}{t}\]

Де:

- \(P\) - потужність (вати, W).

- \(Q\) - заряд (кількість заряду в кулонів, C).

- \(U\) - напруга (вольти, V).

- \(t\) - час (секунди, s).

У вас є такі значення:

- \(Q\) = 3 кКл = 3000 кулонів (1 кілокулон = 1000 кулонів).

- \(U\) = 220 В.

- \(t\) = 5 хвилин = 300 секунд (1 хвилина = 60 секунд).

Підставимо ці значення у формулу:

\[P = \frac{3000 \, \text{Кл} \cdot 220 \, \text{В}}{300 \, \text{с}}\]

\[P = \frac{660000 \, \text{Вл}}{300 \, \text{с}}\]

\[P = 2200 \, \text{Вт} = 2.2 \, \text{кВт}\]

Отже, потужність електрочайника Gorenje K 17 PLBW дорівнює 2.2 кіловати (кВт).